Седмокласници посетиха за трета поредна година Софийски фестивал на науката на 14.05.2026г., който се проведе в София тех парк. Участваха в работилници, посетиха всички щандове, обогатиха се много и не на последно място – направиха го с желание, с ентусиазъм и огромно удовлетворение за всичко научено.
Снимки: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1456077389653357&set=pcb.1456081869652909
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1456077706319992&set=pcb.1456081869652909


