Пореден повод за гордост за ОУ „Христо Максимов“ гр. Самоков
На официална и изключително вълнуваща церемония, проведена в Дом на културата „Искър“ гр. София, Регионалното управление на образованието – София-област връчи своите годишни награди за изключителни постижения в сферата на образованието.
Престижните отличия бяха връчени лично от началника на РУО София-област – г-жа Росица Иванова, която поздрави наградените за техния професионализъм, всеотдайност и значим принос към развитието на българското образование в Софийска област.
С радост споделяме, че представители на ОУ „Христо Максимов“ – гр. Самоков са наградени в областния конкурс:
„Ученик, учител, директор и училище на 2026 година“ на РУО – София-област по повод 24 май!
Отличени са:
г-жа Антоанета Николова – директор на училището, в категория „Директор на 2026 година“ и
г-жа Любомира Тинчева – старши учител в начален етап, в категория „Учител на 2026 година“.
Това признание е заслужена оценка за професионализма, отдадеността и високите резултати в образователната ни дейност.
Техният труд, всеотдайност и любов към учениците превръщат училището ни в място на знание, вдъхновение и духовност. Това признание е не само личен успех, но и чест за цялата ни училищна общност.
Благодарим Ви, че работите с професионализъм и сърце и изграждате бъдещето на нашите деца!
Нека продължаваме заедно да създаваме традиции, да пазим духа на просветата и да вървим уверено напред!
Гордеем се с нашите отличени колеги!
Снимки: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1467987871795642&set=pcb.1467989705128792
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1467988301795599&set=pcb.1467989705128792


