Днес на територията на град Самоков се проведе Екоден, организиран от Община Самоков и посветен на опазването на околната среда и насърчаването на екологичното мислене сред децата и младите хора.
Ученици от 1-6 клас се включиха в прекрасната инициатива, като почистиха района на училището, както и цялата улица “Ихтиманско шосе”, чак до Околовръстния път. Поздравяваме сърцатите ни деца за отдадеността, упоритостта и отношението към околната среда!
Снимки: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1460463659214730&set=pcb.1460465602547869
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1460463789214717&set=pcb.1460465602547869


