На училище в музея!

Вълнуващи, различни и изпълнени с много нови знания дни изживяха нашите ученици! Максимовци посетиха Историческия музей в град Самоков, където се потопиха в богатото минало, култура и традиции на родния ни край.

Пътешествието в миналото беше не просто забавно, но и изключително поучително.

Посещенията бяха реализирани в рамките на НП “България – образователни маршрути”, Модул 3. „Културните, държавните и научните институции като образователна среда“.

Чрез подобни инициативи ученето излиза извън рамките на класната стая, а родната история оживява пред очите на учениците, за да възпитава гордост и родолюбие.

Благодарим на уредниците на музея за топлото посрещане и интересните разкази!

Снимки: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1460211635906599&set=pcb.1460212509239845

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1460211732573256&set=pcb.1460212509239845