На училище в музея!
Вълнуващи, различни и изпълнени с много нови знания дни изживяха нашите ученици! Максимовци посетиха Историческия музей в град Самоков, където се потопиха в богатото минало, култура и традиции на родния ни край.
Пътешествието в миналото беше не просто забавно, но и изключително поучително.
Посещенията бяха реализирани в рамките на НП “България – образователни маршрути”, Модул 3. „Културните, държавните и научните институции като образователна среда“.
Чрез подобни инициативи ученето излиза извън рамките на класната стая, а родната история оживява пред очите на учениците, за да възпитава гордост и родолюбие.
Благодарим на уредниците на музея за топлото посрещане и интересните разкази!
Снимки: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1460211635906599&set=pcb.1460212509239845
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1460211732573256&set=pcb.1460212509239845


